Hoşgeldiniz

Bizi Arayın 444 44 44

Kargo ve Teslimat

KARGO VE TESLİMAT

- Siparişimin alıcı adını/adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizi tamamlanmadan önce girmiş olduğunuz tüm bilgileri değiştirmeniz mümkündür. Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise canlı destek hattımızdan, whatsapp numaramızdan mesaj göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Siparişinizkargoya verildi ise belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza ve mail adresinize bilgilendirme gelecektir. Bu aşamadan sonra Aras Kargo 444 25 52 numaralı çağrı merkezi üzerinden bilgilerinizin değişimini talep edebilirsiniz.


-Siparişim hangi kargo ile gelecek?

Siparişiniz Aras Kargo firması tarafından teslim edilecektir.


- Siparişim ne zaman gelecek?

Siparişinizi verirken ürünün tahmini kargolanma süresi belirtilmektedir. Kargolandıktan sonra ise yurt genelinde maksimum 4 gün içinde teslimat gerçekleşir. Doğal afetler, grev, arktarma kaçırması gibi olağan üstü durumlarda bu süre uzayabilir.


- Siparişim için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Siparişinizi herhangi bir kargo veya teslimat ücreti ödemeden teslim alacaksınız. Kapıda ödeme seçeneği ile ürün sipariş ettiyseniz sizden yalnızca ürün bedeli talep edilecektir.


- Siparişim ben yokken gelmiş ne yapmalıyım?

Siparişiniz siz evde yokken gelir ise kapınıza bir uyarı etiketi yapıştırılacaktır. Etiket üzerinde bulunan numarayı bekletmeden arayarak ürününüzün olduğu şubeden teslim alabilirsiniz.


- Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sipariş paketiniz üzerinde herhangi bir durumdan dolayı oluşmuş eziklik,ıslaklık, hasar yada ağzı açık olması gibi anormal bir durum olduğunu tespit ettiğiniz anda koli/paketi kesinlikle teslim almayınız. Kargo personeli sizin adınıza tespit tutanağı hazırlayarak koli/paketi tarafımıza gönderecektir.


- Yurt dışına teslimat yapılıyor mu?

Evet, yurt dışına da teslimat yapılmaktadır. Sipariş adresiniz yurt dışı ise sipariş formunuzu doldururken adres bilgilerinizin tam ve doğru oladuğundan lütfen emin olunuz. Firmamız yurt dışı kargo ücretini ödememektedir. Sipariş ücretlendirme aşamasında kargonuzun gönderim bedeli ayrı olarak belirtilir ve ürün bedeli üzerine ilave edilir. Daha detaylı bilgi almak için sitemiz içinde bulunan “yut dışı gönderim mümkün mü” linkine tıklayabilir yada canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

indir.jpg